БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1500 ГРН

Повернення товару

Відповідно до постанови кабінету міністрів України від 19.03.1994 року № 172 - продукти харчування з нормальними строками придатності та належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був спочатку бракований, а не при транспортуванні чи зберіганні на складах Перевізників.

Непродовольчі товари, які мають товарний вигляд (мають не пошкоджену упаковку та цілісний вигляд), підлягають обміну та поверненню протягом 14 днів з моменту отримання замовлення на складі Перевізника або з рук кур'єра. Товари, які вже були в користуванні – обміну та поверненню не підлягають.

У зв'язку з тим, що продукти харчування обміну та поверненню не підлягають, будь ласка, дуже уважно підходьте до вибору товару на нашому сайті. З будь-яких питань дзвоніть або пишіть нам. З радістю проконсультуємо Вас та допоможемо вибрати саме те, що Вам потрібно!

ВАЖЛИВО! Для повернення товару зв'яжіться з нашим продавцем за телефоном +38 063 660 03 00 або по e-mail asianfoodscomua@gmail.com для уточнення порядку та початку процедури повернення товару.

Зазвичай процедура повернення товару та коштів відбувається так:

  • До товару або до посилки необхідно додати товарну накладну, яка підтверджує покупку в магазинах або інтернет-магазині AsianFoods і надіслати Новою поштою за вказаною адресою.
  • Оплачені клієнтом грошові кошти за повернутий товар належної або неналежної якості будуть повернені покупцеві протягом 1-3х робочих днів з моменту отримання повернення товару в магазині або на складі Перевізника на розрахунковий рахунок або картку Клієнта.
  • Важливо! Транспортні витрати оплачує одержувач зворотного відправлення.
  • Для повернення коштів необхідно надати банківські реквізити Клієнта (номер картки, ПІБ власника АБО р/с, ПІБ власника, МФО банку, код ЄДРПОУ) на електронну адресу asianfoodscomua@gmail.com і вказати в Темі листа - "Повернення коштів за № замовлення". Повернення коштів провадиться у безготівковій формі.