БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1500 ГРН

Договір публічної оферти

1) ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином asianfoods.com.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі товарів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем, запропонованим Товаром Продавця, на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті asianfoods.com.ua.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті asianfoods.com.ua.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2) ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті asianfoods.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3) ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт asianfoods.com.ua або за телефоном +38063 660 03 00 в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки позначена у розділі «Доставка» на сайті продавця.

3.1.3. При оформленні Замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача, а саме ПІБ покупця або назву компанії, e-mail (необов'язкове поле для заповнення), контактні телефони (з кодом міста), Адреса доставки, спосіб оплати, найменування та кількість товару.

3.1.4. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата Замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість Замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті asianfoods.com.ua  є чинними на момент здійснення Замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення, до того моменту, поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3.7. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки.

4) ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

4.1. Відповідно до постанови кабінету міністрів України від 19.03.1994 року № 172 - продукти харчування з нормальними строками придатності та належної якості обміну та поверненню не підлягають.

4.2 Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був спочатку бракований, а не при транспортуванні чи зберіганні на складах Перевізників.

4.3 Непродовольчі товари, які мають товарний вигляд (мають не пошкоджену упаковку та цілісний вигляд), підлягають обміну та поверненню протягом 14 днів з моменту отримання замовлення на складі Перевізника або з рук кур'єра. Товари, які вже були в користуванні – обміну та поверненню не підлягають.

4.4 Для оформлення повернення до товару або до посилки необхідно прикласти товарну накладну, яка підтверджує покупку в магазинах або інтернет-магазині AsianFoods.

4.5 Транспортні витрати виплачує одержувач зворотного відправлення.

4.6 Сплачені клієнтом грошові кошти за повернутий товар належної або неналежної якості будуть повернені покупцеві протягом 1-3х робочих днів з моменту отримання повернення товару в магазині або на складі Перевізника на розрахунковий рахунок або картку Клієнта.

4.7 Для повернення коштів необхідно надати банківські реквізити Клієнта (номер картки, ПІБ власника АБО р/с, ПІБ)