БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1500 ГРН

Доставка

Доставка та оплата замовлень по Києву

Доставка по Києву проводиться з 12:00 годин без вихідних!

При оформленні замовлення до 18 годин, товари будуть доставлені в день оформлення. У цьому випадку наш менеджер зв'яжеться з Вами, для узгодження зручного часу доставки замовлення.

У разі, якщо замовлення зроблено після 18.00, воно буде доставлено на наступний день після оформлення. Прийом замовлення по телефону оператором - з 10:00 до 20:00 без вихідних. Замовлення на сайті – цілодобово. Після того, як Ви зробите замовлення на сайті, протягом 30 хвилин Вам передзвонить менеджер для підтвердження замовлення та уточнення часу доставки. Якщо замовлення зроблено після 20:00, будь ласка, вкажіть у коментарях бажаний час доставки. Менеджер зв'яжеться з Вами після 10:00 ранку наступного дня.

Вартість доставки по Києву

Вартість кур'єрської доставки по Києву складає 150 гривень. При замовленні на суму понад 1500 гривень доставка здійснюється безкоштовно! Оплата провадиться готівкою, кур'єру, при отриманні замовлення відповідно до товарного чека.

Замовлення та доставка

Отже, Ви визначилися з товарами, далі Вам потрібно оформити замовлення зателефонувавши за телефоном +38 063 660 03 00 і отримати товар від кур'єра в обумовленому Вами місці, у зручний для Вас час.

Замовлення

Ви можете зробити замовлення в нашому інтернет-магазині в будь-який зручний для Вас час. Для цього Вам просто потрібно зателефонувати за контактним телефоном +38 063 660 03 00 і отримати швидке оформлення замовлення. При цьому важливо правильно вказати адресу доставки замовлення, найкращий час доставки (після 12-00), а також Ваш контактний телефон.

Доставка та оплата замовлень по Україні

Ваше замовлення може бути доставлено за допомогою сервісу доставок "Автолюкс", "Нічний Експрес", "Нова Пошта", "Ін-Тайм" у всі населені пункти, в яких є представництва перерахованих вище вантажоперевізників.

Мінімальної вартості замовлення для доставки по Україні немає! При оформленні замовлення з доставкою по Україні обов'язково вказуйте прізвище ім'я та по батькові одержувача замовлення! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами, для уточнення деталей замовлення, після чого, надішле реквізити, за якими Ви зможете оплатити замовлення.

Після надходження оплати ми надішлемо Ваше замовлення. Оплата вартості доставки товару перевізником провадиться при отриманні. Вартість доставки варіюється в межах 50-100 грн. в залежності від віддаленості від Києва. Максимальна тривалість доставки 72 години.