БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1500 ГРН

Оптові закупівлі

Ми ваш надійний партнер у світі азійський кухні! Ми займаємося оптовою та дрібнооптовою торгівлею всім асортиментом необхідним для азіатської кухні, та елітний натуральний китайський чай оптом в Україні. Бі Ло Чунь, Цихун Мао Фенг (Кімун), Дян Хун Цзінь Хао, Лун Цзін, Сенча, Чун Мі, Дян Хун Бі Ло (Золотий равлик), Імператорський зелений Мао Фенг, Улуни, Женьшень Улун, Ганпаудер (порох), чай Бабао (8 скарбів) Цзінь Шань Мао Фенг, Пуер, Те Гуан Інь, Хонг Пао в Україні зі складу. Великий вибір, прийнятні ціни. Подальша підтримка та співпраця.

Наша компанія вже більше 10 років працює на цьому ринку та здобула бездоганну репутацію серед клієнтів та партнерів!

  • Компанія ретельно підібрала постачальників з Японії, Індонезії, Китаю, США, Канади, Філіппін та інших країн таким чином, щоб задовольнити всі потреби наших партнерів.
  • Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити широкий асортимент, високу якість і оптимальні ціни на продукти та інгредієнти, що поставляються нами, для своїх клієнтів, серед яких супермаркети, ресторани, кафе, бари, кейтерингові компанії.
  • Ми пропонуємо покупцям винятково свіжі продукти. Товари, отримані від постачальників, проходять відповідну перевірку, ретельний відбір та контроль. Вся продукція пропонована нашою компанією, вироблена фірмами, які спеціалізуються на виробництві продуктів для японської кухні. Ми цінуємо свою репутацію, тому ви можете бути впевнені в якості нашої продукції! Сподіваємось на взаємовигідну та плідну співпрацю!

Наші координати:

м. Київ,
в
ул. Антоновича, 162 
(режим роботи 09:00-20:00)

Питання та пропозиції - чекаємо на e-mail: asianfoodscomua@gmail.com або дзвоніть +38 063 660 03 00

Завжди раді співпрацювати з Вами!

Можливий безготівковий розрахунок.

Одержувач:

ФОП У ДI
Koд за ЕДРПОУ 3126326391
IBAN UA523052990000026003006804589
в АТ «КБ «ПриватБанк»